Ուրբաթ 13. Դեկտեմբեր 2013. - 00:00
Ամանորն այլևս սարերի ետևում չէ, իսկ դուք դեռ չե՞ք որոշել, թե ինչ լուսանկար պետք է տեղադրեք ձեր ֆեյսբուքյան էջում: Ձեր լուսանկարը պե՞տք է լինի գունեղ, վառ, հիշվող և խորհրդանշի տոնական տրամադրություն:
Եթե այո, ապա մեր տոնական անակնկալը հենց Ձեզ համար է:
Բրիտանական խորհուրդը և Երևանում Բրիտանական դեսպանատունը սիրով հրավիրում են ձեզ մասնակցելու «Ամանորյա ղողանջներ» ֆոտոնախագծին:
Panarmenian Photo-ի պրոֆեսիոնալ լուսանկարիչները Սիրահարների այգում կլուսանկարեն ձեզ` ամանորին ձեզ ապահովելով տոնական տրամադրություն և գույներ:
Ի՞նչ է հարկավոր անել «Ամանորյա ղողանջներ» նախագծին մասնակցելու համար:
• Գրանցվեք LearnEnglish կայքում
• Դեկտեմբերի 13-ին ժամը 12.00-17.00 ժամանակահատվածում համեցեք Սիրահարների այգի:
• Դուք կնկատեք մեր գունեղ և տոնական շրջանակը: Մոտեցեք մեզ և Բրիտանական խորհրդի թիմի անդամներին ներկայացրեք LearnEnglish կայքի ձեր ծածկագիրը:
• Լուսանկարվեք միայնակ կամ ձեր ընկերների, սիրելիի կամ մտերիմների հետ:
Ինչպե՞ս կարելի է ստանալ լուսանկարը:
• Լուսանկարը ստանալու համար այցելեք Բրիտանական խորհրդի և Բրիտանական դեսպանատան ֆեյսբուքյան էջը:
• Հավանեք մեր էջերը և միացեք մեր համայնքներին:
• Մեր էջում կտեղադրվի հատուկ ալբոմ , որտեղից կարող եք ներբեռնել ձեր լուսանկարը:
• Տեղադրեք Ձեր տոնական լուսանկարը Ձեր ֆեյսբուքյան էջում:
Սպասում ենք ձեզ դեկտեմբերի 13-ին: Եկեք միայնակ կամ ձեր ընկերների հետ, լուսանկարվեք և ֆեյսբուքյան ձեր էջում տեղադրելով տոնական լուսանկարը` խորհրդանշեք Ձեր բարձր և ուրախ տրամադրությունը:

The British Council Armenia and British Embassy in Yerevan invite you to attend “New Year’s Serendipity” photo session.
Professional photographers from Panarmenian Photo will take your photos in Lovers’ Park and make your mood more festive.
What should you do to take part in “New Year Serendipity” project?
- Register at LearnEnglish website
- Join us in Lovers’ Park on 13 December from 12:00-17:00
- When you notice our colourful and festive frame, approach us and present your password of LearnEnglish website to any member of the British Council
- You can have your photograph alone, with your friends, relatives or the loved ones.
How can you get your photo?
- In order to receive your photos, visit the Facebook pages of the British Council and British Embassy in Yerevan
- Like our pages and join our communities
- A special album will be created on our page where you will find your photos
- Post your photo on your Facebook page
We are looking forward to meeting you on 13 December. Come alone or with your friends. Get you New Year’s photo and post it on your Facebook page to feature your festive mood.